facebook

Gra Duel of Champions

Główna kategoria: gry Symulatory


Duel of Champions - Odkryj na nowo znane ci już frakcje świata Might & Magic w zupełnie nowym formacie. Karty są wspaniale ilustrowane, można na nich znaleźć najbardziej charakterystyczne jednostki, zaklęcia i bohaterów ze świata Might & Magic. Ponad 250 niezwykle szczegółowych kart Innowacyjna rozgrywka Karty premium edycji kolekcjonerskiej

Spraw, aby liczba punktów życia bohatera przeciwnika spadła do zera, zanim twój heros zostanie pokonany. Czynisz to poprzez wystawianie jednostek, korzystanie z kart łutu szczęścia oraz wydarzeń, jak również przez rzucanie zaklęć. Przygotuj swoją armię do bitwy:

Każda armia składa się z 1 karty bohatera i z 5 kart wydarzeń. Na polu bitwy jest 16 miejsc, na których można wystawiać jednostki. Talie mogą liczyć od 56 do ponad 200 kart po tym, jak dodasz do nich karty jednostek, zaklęć oraz łutu szczęścia.

Poznaj swoje frakcje: W grze występują 4 różne frakcje. Każda z nich ma swoje specjalne moce oraz umiejętności, które pomogą ci w odniesieniu zwycięstwa.

Przystań Inferno Nekropolia Twierdza Wybierz swojego bohatera:

Wybór bohatera określi frakcję, z którą związana będzie twoja armia. Wpływa on również na poziom początkowy oraz liczbę punktów życia. Każdy z bohaterów ma dostęp do pewnej liczby specjalnych szkół magii. Wybierz wydarzenia:

Każdy z graczy wnosi do starcia pięć kart wydarzeń. Spośród nich wybierane są dwie, które trafiają na pole bitwy w momencie rozpoczęcia pojedynku i które przetasowuje się w każdej turze.
opis pochodzi ze strony: www.duelofchampions.com

Galeria i gameplay gry Duel of Champions :Duel of Champions Duel of Champions Duel of Champions Duel of Champions
Tagi :    karcianka gra karciana mmo karciane mmo karcianka
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->