facebook

Gra Allods Online

Główna kategoria: gry MMORPG


Allods Online to darmowa gra MMORPG osadzona w kosmicznym świecie Sarnaut.

To czwarte dzieło serii fantasy Rage of Mages, zapoczątkowanej w połowie lat 90-tych, która porwała miliony osób na całym świecie i której wątek rozciąga się już na 12 lat tworzenia historii.

Możesz zanurzyć się w bogatej fabule, rozszyfrowując wzajemne stosunki dwóch frakcji będących w stanie wzajemnej wojny; poznać różnorodne rasy, postacie; zbadać głębię tajemnic tej unikatowej krainy. Możesz też skupić się wyłącznie na sobie, rozwoju swojej postaci, ulepszaniu jej umiejętności, rzemiosła, zdobywaniu rzadkich przedmiotów oraz umagicznianiu ich za pomocą systemu run, aby stać się niepokonanym na polu bitwy oraz w przestworzach, podczas wielkich bitew na Astralnych Okrętach.

Podczas eksploracji gry odkryjesz i będziesz uczestniczył w walkach w lochach, zamkach, świątyniach wspólnie w grupie lub w rajdzie.

W dalszej części gry będziesz mógł zbudować swój własny Astralny Okręt, który pozwoli Ci odkrywać przestrzeń Astralu z Twoją grupą, szukając wyzwań, rajdów lub jeśli zechcesz, zostać piratem i dokonywać abordażu innych okrętów, aby splądrować więcej zdobyczy. Doświadczysz wielu niezwykłych pojedynków: walki z Astralnymi Demonami, okręt przeciwko okrętowi, abordaż innych statków lub, jeśli tylko masz ochotę, walki zaczepne w drodze do Twojego celu podróży w przestrzeni Astralnej.

System Gildii znacznie zwiększa Twoje możliwości oraz poszerza doświadczenie z gry w trybie kooperacji podczas specjalnych rajdów grupowych.

Niezależnie od tego, czy sprawia Ci przyjemność gra indywidualna i odkrywanie świata pełnego graczy stawiających czoła środowisku, czy pokonywanie innych graczy za pomocą mechanizmów gracz przeciw graczowi (oraz, oczywiście, statek przeciwko statkowi w przestrzeni Astralnej), Allods Online zapewnia mnóstwo zabawy każdemu graczowi. W każdej chwili możesz zejść z pola walki i spotkać się ze swoimi przyjaciółmi na długą pogawędkę na jakikolwiek interesujący się temat. Wszystko zależy tylko od Ciebie.

Allods Online jest całkowicie pozbawiony abonamentu i jakichkolwiek obowiązkowych opłat, dlatego możesz grać tak długo jak tylko zechcesz. Potrzebujesz jedynie konta gPotato.eu.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Allods Online :Allods Online Allods Online Allods Online Allods Online
Tagi :    gra allods gra allods online allods mmorpg
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->