facebook

Gra My Lands

Główna kategoria: gry Strategiczne


My Lands: black gem hunting (MyLands) to gra przeglądarkowa w sieci przewidziana dla wielu użytkowników ( MMOG ). Gatunek - wojenno-ekonomiczna strategia w czasie rzeczywistym, fantasy.

W epoce, kiedy ciemni i jaśni żyli w pokoju, zostało ujawnione źródło potęgi, dotychczas nie znane żadnej rasie: Czarne Perły. Balans sił został naruszony i każdy starał się wziąć kontrolę nad jego wydobyciem w swoje ręce. Wielkie imperium rozpadło się i rozgorzał wewnętrzny spór wojna. Mieszkańcy Twojego miasta wybrali Ciebie władcą i obdarowali nieograniczoną władzą. Zakładaj nowe miasta, studiuj nauki, buduj i ulepszaj budowle, trenuj wojska, wynajmij bohaterów, handluj na rynku, badaj różne miejsca w poszukiwaniu opuszczonych osiedl nieznanej dawnej cywilizacji: ruin, Szybów, Słonych jezior, Wykopów, Sztolni, Złotych żył,zwyciężaj potworów, innym graczom zabieraj siłą ich włości, szpieguj innych graczy, walcz o przylegające do miast osiedla, rujnuj budowle wroga i odnawiaj swoje, łączcie się z innymi władcami dla przeciwstawiania się nieprzyjaciołom i pamiętacie, że kruchy pokój jest zawsze lepszy niż krwawa wojna.

W grze jest magiczny surowiec Czarne perły, jego można kupić za pieniądze jak i znaleźć w grze: odebrać od potworów w rumowiskach, zdobyć w Słonych Jeziorach na latających wyspach i kupić na aukcji za złoto z gry. Czarnymi Perłami można opłacić jakiekolwiek Premium usługi w grze, albo Prenumeratę, która daje możliwość przetwarzać Czarne Perły na realne pieniądze.

Rządź mądrze i prowadź swój lud do rozkwitu! Zarejestruj się>>>

Przydatna rada dotycząca interfejsu: W ustawieniach gry jest możliwość włączenia trybu pełnoekranowego. Ale w pełnoekranowym trybie Flash nie działa klawiatura, czyli niemożliwe jest pisanie albo wprowadzanie cyfr. Jako alternatywa dla tego trybu – można ustawić kursor w pasku adresowym i nacisnąć F11 - tenże pełnoekranowy tryb, pracuje we wszystkich głównych przeglądarkach i nie odłącza klawiatury.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry My Lands :My Lands My Lands My Lands My Lands
Tagi :    mylands my lands gra mylands gra
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->