facebook

Gra Ghost Recon Phantoms Online

Główna kategoria: gry Strategie


Tom Clancy’s Ghost Recon Online jest nową grą wieloosobową. To taktyczna strzelanka z widokiem z trzeciej osoby, która będzie dystrybuowana całkowicie za darmo w Internecie. Ghost Recon Online jest rozwijane przez Ubisoft Singapore i oferuje wszystkie najlepsze cechy serii Ghost Recon w dynamicznej grze sieciowej, którą będzie można ściągnąć na komputery PC. Zamknięte beta-testy rozpoczną się już w czerwcu i będą szerzej dostępne w drugiej połowie 2011 roku.

Ghost Recon Online dostarczy najbardziej społecznościową, wciągającą i konfigurowalną odsłonę serii Ghost Recon. Gra oferuje możliwość wyboru pomiędzy trzema klasami Duchów, dostosowania swojej broni, wdrażania nowoczesnych technologii wojskowych oraz interakcji z drużyną. Ghost Recon Online posiada również bogatą platformę wspierającą społeczne i stałe elementy postępu w grze. Rozgrywkę sieciową uzupełniają bogate graficznie krajobrazy i mapy, które jakością śmiało mogą rywalizować z tymi znanymi z konsolowych produkcji. Gra jest bezpłatna dla wszystkich graczy, a dzięki możliwości zakupu dodatkowych przedmiotów premium, gracze będą mogli w pełni spersonalizować swoją rozgrywkę.

„GhostRecon Online posiada najlepsze cechy serii. Przeniesienie ich w tryb online sprawi, że miliony nowych graczy będzie mogło wcielić się w jednego z żołnierzy Duchów.” – powiedział Hugues Ricour, starszy producent Ubisoft’u. „Gra została zaprojektowana tak, aby pozwolić od początku na darmową zabawę. Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby GhostRecon Online stał się wyjątkowym, najwyższej jakości tytułem online.”

GhostRecon Online jest naszą najnowszą produkcją na rynku gier sieciowych i pierwszą strzelanką dostępną w darmowej dystrybucji. Poprzez dostarczenie gry jako darmowej usługi, dajemy szanse na kontakt pomiędzy milionami fanów serii, udział we wbudowanych w grę społecznościach oraz ciągłe zagłębianie się w ulubione światy gry.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Ghost Recon Phantoms Online :Ghost Recon Phantoms Online Ghost Recon Phantoms Online Ghost Recon Phantoms Online Ghost Recon Phantoms Online
Tagi :    Ghost Recon Online strzelanka online Tom Clancys Ghost Recon gra
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->