facebook

Gra Tibia

Główna kategoria: gry MMORPG


Tibia to jedna z najstarszych i najbardziej udanych Massively Multiplayer Online Role-Playing Games (MMORPG) stworzonych w Europie. W MMORPG ludzi z całego świata spotykają się na wirtualnym boisku w celu zbadania obszarów, rozwiązywać skomplikowane zagadki i podejmować bohaterskie czyny. Przez ponad 10 lat, gracze odwiedzają średniowieczny świat Tibii. Obecnie, ponad 250.000 graczy z całego świata, zamieszkują kontynent Tibii korzystających liczne cechy gry .

Działając jako rycerzy, paladynów, czarowników i druidzi, gracze mają do czynienia z wyzwaniem rozwijanie umiejętności swoich wybranych znaków, badając wiele różnych dziedzin i lochy niebezpiecznych i interakcji z innymi graczami na poziomie społecznym i dyplomatyczne. Oprócz zaawansowanych narzędzi rozmów jest szczególnie wyjątkowe gracze wolności korzystać w Tibii, które tworzą niezwykle wciągające gry.

Tibia odtwarza bezpłatnie jako zasady. Jednak konto może być aktualizowane w każdej chwili do konta premium . Zalety konta premium m.in. dostęp do specjalnych obszarów gier i przedmiotów, jak również dalszych szczególnych cech odnoszących się do gry. świetny zespół pomocniczy składający się z opiekunów odpowiada na pytania niedoświadczonych graczy na kanale pomocy. Szczegółowe informacje na temat gry można znaleźć w nasze firmy.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Tibia :Tibia Tibia Tibia Tibia
Tagi :    tibia gra poradniki tibia lvlowanie tibia
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->