facebook

Gra RaiderZ

Główna kategoria: gry MMORPG


Tego dnia umarł spokój. Kilka sekund zajęło dziwnemu przybyszowi pokonanie naszej atmosfery i zakończenie swojej niebiańskiej podróży w piaskach Lymorsch. Nic nie miało już być takie jak dawniej. Nomadyczne plemiona, oślepione siłą uderzenia, zmuszone zostały do ucieczki przed upadłą gwiazdą.

Wieści rozchodziły się szybko. Roland, regent Królestwa Rendel, wysłał swoich alchemików. Ich zadaniem było zbadanie miejsca katastrofy. Zakładając obóz badawczy daleko od stolicy, wielki alchemik Horen wraz ze swoimi uczniami przez ponad rok studiował tajemniczy przedmiot. Podczas kiedy samo pochodzenie kamienia pozostawało nieznane, z całą pewnością stwierdzono, że jest napełniony magiczna energią. Obiekt nazwano „Nadkamieniem”, gdyż naiwnie twierdzono, że był kluczem do stworzenia wszechświata. Niebiański kamień posiadał niezwykłe właściwości. Najciekawszą z nich była zdolność do przemiany określonych substancji. Korzystając ze swojej wiedzy i sprytu, Horen zdołał wytworzyć potężny surowiec – metal, który nazwał „Belaxium”. Kiedy powrócił do króla, ten był bardzo zadowolony z odkrycia i przekonany, że Nadkamień jest darem niebios i nagrodą za jego dążenia do ekspansji terytorialnej. W przeciągu tygodni alchemicy wyprodukowali wiele egzemplarzy broni z Belaxium. Armia Rendel, wyposażona w ten nowoczesny sprzęt, przepędziła plemię Volon, zmuszając je do ucieczki na północ.

Nadciągały jednak czarne chmury, jak to zazwyczaj bywa w przypadku, kiedy ludzkość próbuje kontrolować moc, której nie rozumie. Bez wiedzy Rolanda, Hortena i jego alchemików, Nadkamień zesłał chorobę na idylliczne krainy. Ze środka Pustyni Lymorsch wyłaniały się spaczone stworzenia, a każde następne było coraz straszliwsze. Wypełnione zmianą i mroczną energią, te bestie przemieniały inne stworzenia na swojej drodze, roznosząc ponurą plagę. Nawet w stolicy wybuchła panika wywołana strachem przed zarazą. Roland szybko wydał edykt, aby odgrodzić tereny dotknięte katastrofą. W wyniku tego wzniesiono Wielki Mur Ciszy, który miał chronić Rendel od tajemniczej choroby.

Ale to nie wystarczyło, aby zapobiec temu co nieuniknione. Straszliwy cios został zadany wszystkiemu co żywe na naszej planecie. Mimo natychmiastowego przerwania produkcji Belaxium, zniszczenia broni z tego materiału, opuszczenia obozu badawczego i całkowitego zakazu podróży w okolicy skażonej strefy, było już za późno. W ten mroczny czas zagłady inne ambitne narody usłyszały o potężnej substancji, która umożliwiła armii Rendel zwycięstwo nad Volo. Teraz one także chciały mieć ją w swoich rękach.

Pięć nędznych lat minęło od czasu, kiedy gwiazda uderzyła w pustynię. Autorytet króla przepadł, jego armia znalazła się w rozsypce, a wróg uderza od środka. Choroba roznosi się od wybrzeża do wybrzeża, a szalone bestie, dotknięte gniewem bogów, grasują po ziemiach Rendel. Dawne sojusze poszły w zapomnienie, a nasi sąsiedzi czekają jak wygłodniałe wilki na chwilę słabości dumnego niegdyś jelenia. Nie można się dziwić, że promyk nadziei świeci coraz słabiej wśród szalejącego sztormu. Czarne chmury gęstnieją, a prości ludzie powtarzają, że ich modły nie zostały wysłuchane. W tę mroczną godzinę pragnę tylko, żeby się mylili.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry RaiderZ :RaiderZ RaiderZ RaiderZ RaiderZ
Tagi :    RaiderZ gra mmorpg RaiderZ
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->