facebook

Gra Navy Field 2

Główna kategoria: gry Symulatory


Navy Field 2, nowiutka free-to-play MMO strategia czasu rzeczywistego, wejdzie w fazę Open Bety 18 kwietnia. Wraz z ogłoszeniem open bety Navy Field 2, gracze zostaną przeniesieni w czasie, aby poznać ogromną siłę ognia marynarki wojennej.

W Navy Field 2, gracze doświadczą jak działa marynarka podczas wojny na dużą skalę. Podczas walk PvP liczba uczestników wynosić będzie maksymalnie 64 (32 vs 32). Gracze będą budować statki dla jednego z czterech narodów, którymi są Niemcy, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Japonia. Z ponad 170 statków, które mogą być przebudowywane (456 różnych wzorów), w tym niszczyciele, krążowniki, lotniskowce i łodzie podwodne. Poziom "costumizacji" został ogromnie wzbogacony w porównaniu do Navy Field 1. Jednak zbudowanie statku z największą siłą ognia nie zagwarantuje, wygranej bitwy w Navy Field 2. Każdy statek będzie posiadał swoje mocne jak i słabe strony

Podczas open bety będą dostępne dwa tryby gry takie jak "Total War" (Deathmatch), gdzie gracze zdobywają punkty za każdy zniszczony statek nieprzyjaciela i "Base Occupation", w której gracze muszą okupować bazy wroga przez pewien okres czasu.

Open beta pozwoli wykonać wiele słynnych misji odbywających się w takich lokacjach jak Dover, Midway i Wyspy Salomona.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Navy Field 2 :Navy Field 2 Navy Field 2 Navy Field 2 Navy Field 2
Tagi :    Navy Field II gra Navy Field 2
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->