facebook

Gra Shaiya

Główna kategoria: gry MMORPG


Shaiya jest darmową grą 3D z gatunku MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game) wydaną przez Aeria Games and Entertainment. W świecie Shaiya zmierzysz się z mitycznymi potworami, dołączysz do potężnych gildii oraz staniesz twarzą w twarz z innymi graczami w krwawych pojedynkach i epickich bitwach aby zdobyć uznanie swojej Boginii i chwałę zwycięscy.

Poznaj świat Shaiya

U zarania dziejów, gdy nad światem panowała jedynie ciemność, z innej czasoprzestrzeni zwanej Etainem przybyła Bogini z misją stworzenia świata Shaiya. Świata, w którym panowałaby harmonia i dobrobyt.

Każde życie miało swój początek w rękach Bogini z Etain. Najpierw stworzyła rasę Smoków, później Nordeńczyków i Dumianów. Nordeńczycy przyszli na świat zdeformowani i posiadali liczne niepożądane cechy. Bogini musiała przyznać się do niepowodzenia i strąciła ich do podziemi by pogrążyli się w zapomnieniu. Z upływem czasu Dumianie urośli w siłę. Bogini dała im inteligencję i wiedzę nie zdając sobie sprawy, że takie błogosławieństwo da podstawę ambicjom, zwątpieniu i rosnącemu braku poszanowania, a w końcu odmówienia jej posłuszeństwa.

Ostatecznie Dumianie podnieśli bunt i rozpoczęli wojnę, która trwała 7 długich lat, znacznie osłabiając moc Bogini. Wykorzystując jej słabość Dumianie zadali jej ostateczny cios i Bogini zginęła od śmiercionośnego ostrza. Gdy dokonała żywota jej sponiewierana dusza rozdarła się na pół.

Po jej śmierci świat zachwiał się w posadach i zapadł mrok. Wszelkie żywe istoty z Shaiya pochłonęła ziemia, tak jakby kraina chciała zmyć z siebie jakikolwiek ślad po grzechach popełnionych przez swych mieszkańców. Pozostali przy życiu Dumianie podzielili się na dwie odrębne rasy: Elfów i Vailów. Niedługo potem pojawili się ludzie, którzy wraz z Elfami utworzyli Sojusz Światła, a z ciemności na nowo wyłoniła się rasa Nordeńczyków, która z Vailami połączyła siły w Unii Furii.

Od tego czasu obie frakcje toczą zaciętą wojnę o panowanie nad Teos oraz prowadzą nieustanną walkę z legionami potworów zamieszkującymi całą krainę.
opis pochodzi ze strony: www.admitad.com

Galeria i gameplay gry Shaiya :Shaiya Shaiya Shaiya Shaiya
Tagi :    Shaiya gra Shaiya mmorpg
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->