facebook

Gra Stronghold Kingdoms

Główna kategoria: gry Strategiczne


Wciel się w średniowiecznego władcy w Stronghold Kingdoms! Pierwszy na świecie trwała MMO Castle, Stronghold Kingdoms łączy strategii online i społeczności, z bogato przedstawionym świecie średniowiecznym i tysiącom prawdziwych graczy. W tej symulacji średniowiecznego życia jesteś wolny, aby być spokojny lord ... Albo porozmawiać z mieczem!

Oblegają zamek, który nigdy nie została pobrana, obalić bezwzględnych tyranów, forsa swojej frakcji w wojnę, grabieży zasobów sąsiada, spokojnie hodowli bydła czy to wszystko!Zakres zadania, statystyki, szeregi i osiągnięć daje każdemu coś gracza do dążenia do, z Banquet króla i Peacebringer do oblegający of the Month i Lionheart!

Factions, wybory, panowie Liege i ich wasali tworzą społeczności feudalnej strukturze, z różnych sposobów komunikowania się z innymi graczami, omówienia strategii i budować lojalność. Mimo zdobycia zamek jest w sercu każdej kategorii pana lub pani-tych, można również specjalizują się w szeroki drzewa badań.

Zaczynając od Village Idiot, każda promocja niesie ze sobą cenne punkty badawcze wydać na handlu, dyplomacji, wojny, rolnictwo, religii i więcej. Należy pamiętać jednak, jak twoja moc rośnie więc nie odpowiedzialny. Twoje wasalami i parafianie będą patrzeć na Ciebie o wskazówki i przywództwa. Możesz znaleźć się walki o koronę sam!
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Stronghold Kingdoms :Stronghold Kingdoms Stronghold Kingdoms Stronghold Kingdoms Stronghold Kingdoms
Tagi :    Stronghold Kingdoms gra Stronghold gra
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->