facebook

Gra World of Warplanes

Główna kategoria: gry Akcja


Darmowa strzelanka dla fanów historycznego lotnictwa zaprasza do testów. Zamknięta beta cieszyła się dużym zainteresowaniem, więc można zakładać w ciemno, że World of Warplanes w wersji dostępnej dla wszystkich bez problemu zapełni wirtualne przestworza lotniczego MMO twórców World of Tanks.

Otwarta beta World of Warplanes pozwala toczyć podniebne pojedynki w trybie 15 na 15 graczy. Piloci znajdą w hangarze maszyny produkowane od lat 30. do 50. ubiegłego wieku, używane przez armię amerykańską, japońską, radziecką i niemiecką. Z myślą o adeptach sieciowego pilotażu twórcy przygotowali nowy samouczek, który wdroży nowicjuszy w podstawy rozgrywki.

Wargaming zapowiedziało, że udział w otwartych beta testach będzie w pewien sposób nagradzany w pełnej wersji World of Warplanes. Inną zachętą może być informacja o uruchomieniu nowej wersji konta Premium (Unified Premium Account), które pozwoli nabywać dodatki w podniebnym MMO i w World of Tanks, za co będziemy otrzymywali bonusy w obydwu grach jednocześnie. Taka opcja będzie dostępna w późniejszej fazie beta testów World of Warplanes.

Jak podaje DSOgaming, do zamkniętej bety World of Warplanes zapisało się 2,7 miliona graczy ze 194 krajów. Otwarte testy rozpoczęły się wczoraj w USA i Rosji, zaś od jutra będą również dostępne na terenie Europy. Po więcej informacji odsyłam na oficjalną stronę gry, która w momencie pisania tej wiadomości znajduje się w przebudowie.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry World of Warplanes :World of Warplanes World of Warplanes World of Warplanes World of Warplanes
Tagi :    World of Warplanes gra samoloty gra symulator latania
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->