facebook

Gra DC Universe Online

Główna kategoria: gry Fantasy


DC Universe ™ Online jest tylko nowa generacja masowo multiplayer online gra akcji, która zapewnia niezrównaną fizyki zasilanego walki ustawiony w ™ DC Universe. Ten gatunek zdefiniowanie gra stawia moc DC Super Heroes i złoczyńców w dłoniach ...

Cechy gry:
Przekonaj się o mocy trzewnej walki , w którym można kontrolować każdy cios strajki znaków, zapewniając poziom działania, który nie ma sobie równych w segmencie MMO.
Wybierz swoją stronę - superbohatera lub villain - jak walczyć, aby zapisać lub podbić wszechświat.
Walcz u boku lub przeciwko DC swoich ulubionych bohaterów i złoczyńców , w tym Batmana, Jokera, Supermana, Wonder Woman i inni ... Kolejna legenda jest YOU!
Doświadcz emocji w świecie stworzonym w artystycznej wizji legendarnego komiksu artysty Jima Lee.
Skorzystaj z state-of-the-art silnika fizyki i wykorzystania obiektów w świecie wokół was jako broń, w tym nawet swoich wrogów!
Gracze będą tworzyć własne niestandardowe DC stylu bohatera lub złoczyńcę , każdy z unikalnym wyglądem i kombinacja mocarstw.
Wyrusz w heroicznych lub nikczemny fabule przygód napisanych przez znanych pisarzy DC tym Geoff Johns i Marv Wolfman.
Poznaj DC Universe ; chodzić po ciemnych ulicach Gotham City , zbadać tajemnice futurystycznego krajobrazu miasta Metropolis i podróży do legendarnych miejsc w tymArkham Asylum i Justice League of America Strażnicy .
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry DC Universe Online :DC Universe Online DC Universe Online DC Universe Online DC Universe Online
Tagi :    superbohaterowie gra superbohaterami DC Universe Online gra
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->