facebook

Gra Top Eleven

Główna kategoria: gry --> Sportowe


Poprowadź swoją drużynę piłkarską do zwycięstwa! Top Eleven to najpopularniejsza sportowa gra sieciowa, pozwalająca stworzyć własną drużynę, zarządzać nią i współzawodniczyć z milionami innych graczy z całego świata!

Nie ma dziennych limitów energii i innych ograniczeń: zawsze możesz grać za darmo. Ten wspaniały, tworzony przez graczy świat dostępny jest na wyciągnięcie ręki!
ZDOBYWAJ TROFEA W LIGACH I PUCHARACH Zmierz się z milionami graczy w comiesięcznych sezonach, awansuj w rankingu i odnoś wielkie zwycięstwa w trzech rodzajach współzawodnictwa. Potem możesz umieścić swoje nagrody w gablocie z trofeami!
TRENUJ SWOJĄ DRUŻYNĘ I OPRACOWUJ TAKTYKĘ Trenuj swoją drużynę i poprawiaj umiejętności zawodników; potem wykorzystaj atuty swojego zespołu, by opracować idealną strategię na każde spotkanie. W trakcie meczu możesz dostosować grę do ustawienia przeciwnika, dokonując potrzebnych zmian na boisku!
STWÓRZ I ROZBUDOWUJ SWÓJ STADION Zbuduj stadion godzien reputacji Twojego zespołu. Dodatkowe obiekty pozwolą zwiększyć liczbę widzów oraz zapewnią drużynie pakiety zdrowia i przypływ młodych talentów.
OGLĄDAJ WSZYSTKIE MECZE NA ŻYWO Wszystkie mecze rozgrywane są na żywo. Kiedy rozpocznie się Twój mecz, możesz go oglądać i kibicować swojej drużynie, poprosić o wsparcie znajomych oraz dokonywać zmian zawodników i ustawienia – wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym.
KUPUJ I SPRZEDAWAJ ZAWODNIKÓW Bierz udział w aukcjach i przebij oferty rywali. Kupuj najlepszych zawodników albo tych, którym pomożesz dotrzeć na szczyt!
CAŁKOWITA SWOBODA MODYFIKACJI Nazwij swój klub, zaprojektuj jego herb i koszulki. Ale to nie wszystko: możesz zmienić nazwisko, numer, a nawet narodowość każdego zawodnika. Masz pełną kontrolę nad swoim zespołem!
KUPUJ OFICJALNE PRZEDMIOTY PRAWDZIWYCH KLUBÓW A gdyby tak poprowadzić drużynę w barwach Realu Madryt? W Top Eleven możesz używać koszulek i herbów najważniejszych klubów piłkarskich, takich jak Real Madryt, Liverpool, Milan, Arsenal, Porto, Boca Juniors i wiele innych!
GRAJ ZE ZNAJOMYMI Zmierz się ze znajomymi w meczach towarzyskich albo kibicuj im, oglądając ich spotkania!
GRA NA WIELU PLATFORMACH Możesz grać tą samą drużyną na komputerze i przez telefon komórkowy. Masz zaplanowany mecz, na którym musisz się pojawić? Żaden problem – połącz się z grą przez telefon i graj tak samo jak na komputerze domowym.
WYSYŁAJ I ODBIERAJ PREZENTY Wspieraj znajomych, przekazując im pakiety zdrowia i punkty umiejętności – w zamian możesz oczekiwać prezentu od nich!
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Top Eleven :Top Eleven Top Eleven Top Eleven Top Eleven
Tagi :    football gra manager pilkarski gra pilka nozna menadzer pilkarski
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->