facebook

Gra Age of Wulin

Główna kategoria: gry MMORPG


Age of Wulin jak na razie dostępne tylko w wersji Open Beta, jednak już zapowiadające się bardzo dobrze. Jest to gra MMORPG która umieści nasze postacie na dalekim wschodzie. Staniemy się częścią Jianghu, nie ważne do której organizacji przystąpimy. To unikatowa gra w której zobaczymy na czym polega kung-fu.

Age of Wulin nie posiada systemu zdobywania poziomów. Nie są one potrzebne kiedy najważniejsze stają się tu wasze umiejętności. Skupiamy się właśnie na nich, trenujemy je i ulepszamy. Klas także tu nie spotkacie, są natomiast organizacje które szkolą ludzi najlepiej nadających się np. do leczenia innych lub walczenia wręcz.

Age of Wulin to starannie zaprojektowana gra. Świadczą o tym wynajęci mistrzowie sztuk walki. Nagrano ich ruchy i przełożono je do cyfrowego świata. Podobnie rzecz ma się z krajobrazami. Znajdziecie ich wiele, bardzo dopracowanych, a spora ich ilość została podobnie jak ruchy postaci przeniesiona ze świata rzeczywistego do gry.

Age of Wulin grozi także palcem ludziom którzy kochają PK. Jeśli nadmiernie będzie zabijać innych graczy, skończycie na jakiś czas w więzieniu. Tryb offline, jeśli tego chcemy także może być produktywny. Możemy zostawić naszą postać w pracy, więc kiedy wrócimy zobaczymy na naszym koncie nieco pieniędzy i doświadczenia.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Age of Wulin :Age of Wulin Age of Wulin Age of Wulin Age of Wulin
Tagi :    Age of Wulin gra wulin gra wulin mmo gra
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->