facebook

Gra Auto Club Revolution

Główna kategoria: gry Sportowe


Auto Club Revolution to wyścigowa gra online, która została opracowana w ścisłej współpracy z przemysłem motoryzacyjnym. W grze można się ścigać online na prawdziwych torach wyścigowych, najbardziej pożądanymi samochodami.

Podejmij wyzwanie i ścigaj się sam lub z innymi graczami, aby zaistniec na tablicy wyników i stawić czoła innym wyzwaniom.

Do naszej dyspozycji oddano tu wiele licencjonowanych pojazdów, wśród których znajdziemy takie marki jak Jaguar czy np. Chevrolet. Co ciekawe wśród nich znajdziemy również modele prototypowe. Rozgrywka, oferuje nam możliwość kompleksowych zmian każdego z samochodów i przystosowanie go do indywidualnych upodobań, tak pod względem wizualnym jak i osiągów technicznych.

Przerobione samochody, możemy sprzedawać lub też ścigać się nimi, rywalizując na torach z innymi graczami. Grafika, której uświadczymy podczas zabawy prezentuje się wyśmienicie, co w znacznym stopniu wpływa na radość z zabawy.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Auto Club Revolution :Auto Club Revolution Auto Club Revolution Auto Club Revolution Auto Club Revolution
Tagi :    Auto Club Revolution wyscigi samochodowe gra wyscigi do pobrania wyscigi samochodowe do pobrania
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->