facebook

Gra Pockie Defense

Główna kategoria: gry Fantasy


Pockie Defense to gra typu Tower Defense. Wprowadza użytkowników w bajkowy świat, który łączy elementy RPG z grą strategiczną. Życzliwe i przyjazne bajkowe postacie zamieszkujące świat Pockie Defense, zostały przemienione w potwory przez Złą Wiedźmę, która nawiedziła świat bajek.

Gracze otwierając Magiczną Księgę, przenoszą się do mrocznego świata,  który kiedyś był żywą i kolorową krainą. W grze napotkać można liczne postacie popularnych bajek dla dzieci takie jak: Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka czy Piotruś Pan. Aby pokonać Złą Wiedźmę gracze muszą stanąć do walki z jej armią potworów poprzez stawianie wież oraz używanie odpowiednio rozwiniętych umiejętności. Gracze mają do wyboru cztery klasy bohaterów: Warrior, Gunner, Mage i Sage. Każda z nich posiada sześć różnych subklas, co stwarza bogaty katalog barwnych postaci.

Każda postać w Pockie Defense posiada 4 atrybuty: atak, punkty zdrowia, prędkość i zasięg. Jakość  danej postaci jest oznaczona jednym z pięciu poziomów – od najlepszego oznaczonego literą S do najgorszego oznaczonego literą D. Poziom Atrybuty postaci ściśle zależą od wybranej klasy. Gra jest idealną rozrywką dla wszystkich miłośników bajkowych klimatów!

opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Pockie Defense :Pockie Defense Pockie Defense Pockie Defense Pockie Defense
Tagi :    Pockie Defense pl gra Pockie Defense gra pockie gra fantasy pockie defense
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->