facebook

Gra Merc Elite

Główna kategoria: gry Akcja


Czy jesteś gotów do bitwy? Czy potrafisz przejąć dowództwo w rozgrywanej online strzelance Merc Elite i poprowadzić zespół elitarnych najemników do śmiertelnej walki zespołów w grze MOBA? W Merc Elite przyda Ci się zarówno Twoja odwaga jak i spryt, jeżli zamierzasz wyjść cało z opresji w tej taktycznej strzelance MOBA. Merc Elite łączy w sobie nowoczesną sztukę prowadzenia wojny z walką w zespole, stwarzając w ten sposób zupełnie nowe doznania z gry. Jako były żołnierz i najemnik otrzymujesz rozkaz stawienia czoła wrogim oddziałom, które zamierzają unicestwić Ciebie i Twoją jednostkę.

Akcja w Merc Elite szybko Cię przerośnie, jeżeli zabraknie Ci umiejętności przeżycia w tej intensywnej grze kooperacyjnej! Czy opanowałeś wymagane w tej strzelance online rzemiosło nowoczesnej sztuki wojennej i potrafisz jednocześnie stosować taktyki walki partyzanckiej? Aby w pełni dowieść swoich umiejętności w zakrsie nowoczesnej sztuki wojennej, podczas zespołowej walki w Merc Elite będziesz mógł korzystać z 5 rozmaitych kategorii bojowników: kategoria Juggernaut wykorzystuje swoje masywne opancerzenie w walce na bliski dystans, stosując jednocześnie swoje techniczne osłony dla ochrony członków oddziału przed wrogim ogniem; kategoria Assault dysponuje szerokim arsenałem wysoko wydajnej, wyrządzającej potężne szkody broni; jednostki Recon korzystają z kamuflażu i sprytu, aby podejść wystarczająco blisko do przeciwnika celem zadania mu miażdżącego ciosu; Heavy Gunner asekurują Twój oddział ogniem i wyrządzają wrogom szkody poprzez ostrzał na odległość przy użyciu ciężkiej broni; taktycy obserwują ruchy wroga i koordynują w razie potrzeby użycie nowoczesnych broni i uderzenia z powietrza, które zmuszą do poddania nawet najtwardszych przeciwników.

Merc Elite to taktyczna strzelanka online, która rozgrywa się w niedalekiej przyszłości: zaczyna brakować surowców, daje się wyczuć ogólne zwątpienie, zaś kontrolę nad wszystkim sprawują ponure mega korporacje. Te chciwe, opętane żądzą władzy imperia gospodarcze kroczą w walce zespołów po trupach, aby tylko przejąć pod swoją kontrolę wszystkie pozostałe jeszcze do dyspozycji surowce. Nie brudzą sobie same rąk, od tego mają opłacanych ekspertów: oddziały najemników i agencje, rozkwitające w cieniu globalnego upadku. Znajdziesz w nich niemal wyłącznie byłych żołnierzy z wszystkich zakątków świata, przy czym niektórzy z nich nie są o wiele lepsi od piratów. Większość tworzy jednak profesjonalne stowarzyszenia, dumne ze swojego hipernowoczesnego wyposażenia i wypróbowanych w walce, śmiercionośnych członków. Są oni najlepszymi najemnikami, jakich może zaoferować nasza planeta: prawdziwą elitą.

Jeżeli przyjmiesz wyzwanie nowoczesnej sztuki wojennej w tej toczącej się z oszałamiającą prędkością grze kooperacyjnej, możesz wraz ze swoim oddziałem niejedno osiągnąć w tej strzelance online. Poprowadź swój oddział do futurystycznej walki na śmierć i życie i wejdź przy tym w posiadanie obfitych łupów. Ta darmowa gra z gatunku MOBA gwarantuje intensywną akcję w walce zespołów z dodatkiem strategii i nowoczesnej sztuki wojennej. Utwórz wraz z innymi graczami zespół i daj czadu swoim wrogom! Wykorzystaj dla zwycięstwa wszystkie środki nowoczesnego prowadzenia wojny, obejmij w tej taktycznej strzelance dowództwo nad swoimi podwładnymi i zobacz sam, co oferuje ta naładowana emocją gra MOBA.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Merc Elite :Merc Elite Merc Elite Merc Elite Merc Elite
Tagi :    Merc Elite moba Merc Elite gra moba gra
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->