facebook

Gra Im a ninja

Główna kategoria: gry MMORPG


Na podstawie popularnej serii Ninja manga ', Im a ninja jest free-to-play MMORPG oparte na przeglądarce wkrótce na rosnące Game321.com Portal. Wyposażony działek zakorzenione w świecie ninja, oryginalny styl sztuki i unikalne cechy rozgrywki, które wykorzystują najnowszych technologii opartych na sieci web gier, Jestem Ninja zapowiada wizualną ucztę emocjonujących walk i przygód i maksymalnej dostępności.

Jestem Ninja - Darmowe Przeglądarka RPG - Poznaj Ninja World!

Gracze rozpoczynają grę jako Haruto, Ninja dół-na-jego-szczęście od ognia Miasta. Wiele lat temu, kiedy Demon Fox zaatakowany Pożar miasta i zagroził, aby zniszczyć wszystko, odważny 4th Ogień Mistrz poświęcił się i zapieczętował demona wewnątrz nowo narodzonego Haruto.

Jestem Ninja - Darmowe Przeglądarka RPG - Poznaj Ninja World!

Pomimo dorastanie bez incydentów, ludzie tylko zobaczył Haruto do zawartych w demona i unikał go ze społeczności. Niezrażony, Haruto zaprzyjaźnił Sora i Sasaki, i stworzyli solidną przyjaźń. Po latach żartował i optymizmu, Haruto wreszcie zdobył szacunek, a on podjął decyzję, aby stać się Hokage w późniejszym życiu.

Jestem Ninja - Darmowe Przeglądarka RPG - Poznaj Ninja World!

Teraz jestem gracze Ninja musi wykroić własne rolę w świecie ninja i opanować Hokage, jeśli chcą przetrwać. W epicką podróż szkolenia Ninjaku i przygody, Haruto wkrótce okazuje się, że skutki Fox Demon nigdy nie opuścił Pożar Town - i znacznie większy spisek jest w pracy

opis pochodzi ze strony:

Galeria gry Im a ninja :Im a ninja Im a ninja Im a ninja Im a ninja
Tagi :    Im a ninja gra jestem ninja Im a ninja opinie
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->