facebook

Gra Astro Lords Oort Cloud

Główna kategoria: gry Akcja


Astro Lords: Obłok Oorta - to kosmiczna gra strategiczna free-to-play 3D multiplayer, z zarządzania walki w czasie rzeczywistym.

Gra została stworzona na silniku Unity 3D dla przeglądarek internetowych, komputerów PC / Mac, iOS pojedynczych serwerów i Androida, a zbudowany na specjalnie zaprojektowanej zastrzeżonych technologii cloud. Pozwala graczom dostęp do nieograniczonej uniwersum gry.

Podstawy Gracza znajdują się na asteroidach, które podróżują w Obłoku Oorta. Kiedy już nabył odpowiednie umiejętności, gracze mogą kontrolować ruchy swojego asteroidy.

Każdy gracz rozpoczyna grę jako Astro Pana na ich asteroid bazy. Baza ta umożliwia graczom wydobycia minerałów i budować fabryki, które będą wykorzystywane do produkcji amunicji i części zamiennych dla ich statków kosmicznych. Baza ta jest podstawowym twierdza gracza: Lordowie mogą go inne raid, ale nie będzie w stanie go uchwycić. Gracze mogą również zarejestrować do pięciu dodatkowych asteroidy, które będą używane do ekstrakcji minerałów. Ale uwaga: Gracz będzie musiał pozostać w pogotowiu, aby utrzymać innych Panów z odzyskanie asteroidy.

Miłośnicy masowej walki pokochają Arena: tutaj, gracze mogą walczyć przeciwko obcych ras (AI) lub innych graczy Astro Pana. Te bitwy odbywają się w czasie rzeczywistym, co pozwala graczom na aktywnie uczestniczyć w grze, a nie tylko konieczności oczekiwania na zakończenie ich projektów budowlanych.

Będziesz doświadczenie pełną swobodę działania i interakcji społecznych.

opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Astro Lords Oort Cloud :Astro Lords Oort Cloud Astro Lords Oort Cloud Astro Lords Oort Cloud Astro Lords Oort Cloud
Tagi :    Oort Cloud Astro Lords Oort Cloud gra astro Lords
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->