facebook

Gra Rappelz

Główna kategoria: gry MMORPG


Rappelz - gra MMORPG osadzona w świecie średniowiecznym, która jest udostępniana całkowicie za darmo. To znakomita gra z wieloma możliwościami dostosowania.

W Rappelz możemy wcielić się w bohaterów związanych z jednym z trzech bóstw Deva, Asura i Gaia.

Ład świata był zachowywany dzięki dwóm żywiołom: tworzeniu oraz zagładzie. Wśród boskiego panteonu zasiadało dwóch Bogów odpowiedzialnych za te dwa żywioły, a gdyż byli oni bardziej szanowani i darzeni większym zaufaniem niźli inni Bogowie. Uważali oni, że przepełniona ignorancją rasa ludzka nie potrafi stworzyć własnej cywilizacji. Dlatego, zdecydowali się wysłać Deva i Asura by towarzyszyli i pomagali ludziom. Deva reprezentowała jasność, a Asura mrok.

Po wielu wzlotach i upadkach powstała Gaia - istoty ludzkie.

Niestety pojawienie się kobiety - samozwańczej Wiedźmy, wprowadziło niepokój. Wiedźma podważała świętości zesłane na przestrzeni dziejów twierdząc, że historia ludu Gaia została wypaczona. Zarzekła się, że jej słowa to prawda i że Gaia powinna się w nie wsłuchać. Wielu ślepo podążało za jej naukami, tworząc chaos. Wiedźma była tak potężna, że Gaia, Asura i Deva musiały połączyć swoje siły by stawić jej czoła. W końcu Wiedźma została pojmana i spalona żywcem.

Wiele lat później...

Padły podejrzenia, że grupa wyznawców słów Wiedźmy znowu rośnie w siłę. Niektórzy spośród ludu Gaia postanowili odkryć czy słowa Wiedźmy były prawdą...
opis pochodzi ze strony: www.admitad.com

Galeria i gameplay gry Rappelz :Rappelz Rappelz Rappelz Rappelz
Tagi :    gra mmorpg rappelz rappelz mmorpg top gra rappelz
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->