facebook

Gra Wawa Wars

Główna kategoria: gry --> Akcja


Wkraczasz w wirtualny świat Warszawy. Przechadzając się uliczkami miasta odnajdziesz miejsca takie jak – alejki, metro, nocne kluby, fabryki zamknięte z powodu zadłużenia i o wiele więcej. Będziesz miał możliwość poznania polskich celebrytów, którzy w miarę poznawania miasta będą Ci pomagać lub będą chcieli wycisnąć z Ciebie ostatni grosz. Będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w walkach na ulicach Warszawy.

W Galerii znajdziesz różne przedmioty, które zwiększą Twoje statystyki i pomogą Ci wygrywać pojedynki z graczami z przeciwnej strony barykady. W trakcie gry możesz poszukać pracy, wynająć mieszkanie, samochód, itd. Możesz kupić zwierzaka, który będzie Ciebie chronił w pojedynkach, gdy będziesz w tarapatach. I na koniec – masz możliwość stworzenia/dołączenia do gangu, w którym będziesz walczyć o pozycję wykazując się w walkach o kontrolę nad dzielnicami stolicy.

Naszym głównym celem było stworzenie komicznej gry i ośmieszenie znanych polskich stereotypów. Projekt w żaden sposób nie zamierza wzywać do konfliktu pomiędzy rodowitymi mieszkańcami stolicy a przejezdnymi. W celu uniknięcia takich sytuacji, podjęliśmy środki ostrożności, a wszystkie spory będą rozwiązywane i karane w grze oraz na forum. Traktuj innych tak jak sam chcesz być potraktowany i baw się dobrze!
opis pochodzi ze strony:

Galeria gry Wawa Wars :Wawa Wars Wawa Wars Wawa Wars Wawa Wars
Tagi :    wawa wars gra warszawska gra gra o warszawie
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->