facebook

Gra Knight Online

Główna kategoria: gry MMORPG


Jeśli szukasz bardzo dynamicznej gry mmorpg, w której poza levelem i wyposażeniem liczą się także specyficzne umiejętności gracza to Knight online jest pozycją stworzoną dla Ciebie.

Na początku musimy oczywiście zarejestrować się na stronie tytułowej gry oraz ściągnąć klienta. Po włączeniu gry naszym oczom ukazuje się okno logowania a następnie do wyboru mamy kilkanaście serwerów.

Po wybraniu serwera, na którym będziemy grać musimy zdecydować się na jedną z dwóch ras a mianowicie karus potocznie zwanych orkami oraz eldorad czyli ludzie. Każda z nacji posiada te same klasy postaci do wyboru czyli : - Wojownik -Mag -Rogue -Priest

Każda z klas posiada kilka dróg rozwoju. Tak więc na przykład rogue może być albo assasinem albo archerem. Jeśli chodzi o grafikę to na dzisiejsze standardy nie jest ona rewelacyjna jednak wcale nie musi ponieważ do tej gry przyciąga coś innego.

Tym czymś jest niesamowity tryb pvp, w którym główną rolę gra level oraz przedmioty ale to tylko jakieś 60% sukcesu. Pozostałe 40% zależy już tylko od umiejętności konkretnego gracza.

Dodatkowo tryb ten jest bardzo dynamiczny więc nie ma czasu na nudę. Osobiście polecam każdemu fanowi szybkiej rozgrywki.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry Knight Online :Knight Online Knight Online Knight Online Knight Online
Tagi :    gra Knight Online gra Knight gra rycerze
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->