facebook

Gra War 2 Glory

Główna kategoria: gry Strzelanki


WAR2 WOJENNE SYRENY jest internetową grą online, która przenosi swoich graczy do czasów II Wojny Światowej. W świecie nękanym przez wojnę możesz wcielić się w rolę komendanta miasta walczącego o to, by przetrwać, rozwinąć się i zatriumfować jako mocarstwo. Przyjmiesz na siebie zarządzanie miastem, planowanie produkcji, badania naukowe, handel oraz podział pracy pomiędzy mieszkańców. Możesz udowodnić swoje umiejętności militarne w walkach lądowych, powietrznych i morskich z innymi graczami lub też nawiązać dyplomatyczną współpracę z grupą graczy w sojuszu.

W grze WAR2 WOJENNE SYRENY znajdziesz prawdziwych bohaterów i znanych dowódców II Wojny Światowej z ich szczególnymi wojskowymi umiejętnościami. Gra symuluje prawdziwe wojska istniejące podczas II Wojny Światowej wraz z mocnymi i słabymi stronami, którymi się charakteryzowały, aby utrzymać rownowagę w grze. Do wyboru masz siły alianckie i siły osi, które zapewnią ci odpowiadające im uzbrojenie do walki. Gra WAR2 WOJENNE SYRENY jest przyjemna i dostępna dla każdego użytkownika oferując prawdziwą rozrywkę.

Przedstawione w WAR2 WOJENNE SYRENY rodzaje broni i jednostek wojskowych są wzorowane na prawdziwych, z potwierdzonych historycznych źródeł z okresu II Wojny Światowej. Masz możliwość stworzenia i zarządzania ponad 40 różnymi jednostkami i rodzajami broni, które należały do obu zmagajacych się sił wojny, między innymi rakiety „Katiusza”, czołgi „King Tiger”, bombowiec „Stuka” i różne typy pancerników. Opracowując odpowiednie technologie możesz nawet stworzyć własną flotę lotniskowców.
opis pochodzi ze strony:

Galeria i gameplay gry War 2 Glory :War 2 Glory War 2 Glory War 2 Glory War 2 Glory
Tagi :    War 2 Glory gra War2Glory gra wojenna gra
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->