facebook

Gra Riot Zone

Główna kategoria: gry Akcja


Riot Zone – strategiczna gra przeglądarkowa MMO od wydawcy Mail.Ru – największego producenty gier online w Rosji. Portfolio firmy obejmuje powyżej 70 gier cieszących się popularnością w różnych krajach. Mail.Ru Games jest laureatem wielu nagrod.

Riot Zone opowiada pasjonującą historię o życiu wielkich żołnierzy. Fabula gry bazuje się na walce z dyktatorem oraz wyzwoleniu terytorium znajdującego pod jego rządami.

Mieszkańcy Meranii, niewielkiego latynoamerykańskiego państwa, mogą potwierdzić prawdziwość tej maksymy... Perfidna ironia losu chciała, że rolę geniusza, fanatyka i oszusta w Meranii grała jedna i ta sama osoba - generał Alberto Martinez, znany wszystkim jako dyktator. Całe jego życie jest kwintesencją starej prawdy o tym, że władza należy do tego, kto potrafi ją utrzymać...

Na początku akcji gracze powinni służyć zbrojnej organizacji, która wypowiedziała wojnę dyktatorowi, albo dołączyć do walki po stronie koalicji. Każdy użytkownik ma do wyboru dwie frakcje - Koalicję Korony (fanatycy) lub Czerwony Sojusz (konserwatorzy), które mimo ogólnego celu i przeciwstawiania się reżimowi, są wrogami.

Cechy gry:

- prosty w obsłudze interfejs;
- zbieranie doświadczenia poprzez walki i odbycie misji;
- walki przeprowadzane w na wpół zautomatyzowanym modusie;
- możliwość indywidualnego rozwoju postaci;
- opcja ingerowania się w przebieg walk i zbobycia w taki sposób punktów;
- granie w zespole – współpraca z innymi zółnierzami, treningi najemników.
opis pochodzi ze strony: admitad.com

Galeria i gameplay gry Riot Zone :Riot Zone Riot Zone Riot Zone Riot Zone
Tagi :    Riot Zone gra RiotZone RiotZone gra
Grają z nami :   
'); } }); //]]>-->